Syyskauden valmennusryhmät

Harjoitukset pidetään ajalla 27.8 -16.12

Maanantai 

klo 17-18 Heinlammintie 64, kenttä nro 3. 

  • Järvinen
  • Kurki

klo 18-19 Heinlammintie 64, kenttä nro 3. 

  • Huotari
  • Hyppönen
  • Turtiainen
  • Suhonen

klo 18-19 Kisapuisto, kenttä nro 2. Ryhmä alle 12-vuotiaille

  • Bono
  • Ivanov

klo 19-20 Heinlammintie 64, kenttä nro 3. 

  • Rantahalme
  • Viljanen
  • Niemi
  • Plotnikov

 


Tiistai 

klo 17-18 Heinlammintie 64, kenttä nro 2

  • Lahden Kortteliliigan tennisjoukkueen harjoitustunti/kotikenttä

klo 19-20 Heinlammintie 64, kenttä nro 3

  • Plotnikov
  • Siltala
  • Pajula
  • Rajala

klo 20-21 Heinlammintie 64, kenttä nro 3.

  • Vaattovaara
  • Ilves
  • Termonen

klo 21-22 Kisapuisto, kenttä 2, 

  • Heinonen
  • Karlsson
  • Lehtinen
  • Sipari

Keskiviikko

klo 15-16 Kisapuisto, kenttä 2

  • Parviainen
  • Parviainen

klo 16-17 Heinlammintie, kenttä 3

  • Sarjatennis

klo 17-18 Heinlammintie, kenttä 3

  • Huotari
  • Närhi
  • Kasper

klo 18-19 Heinlammintie 64. kenttä nro 3.

  • Sipilä
  • Sipilä
  • Holkeri
  • Heikinheimo

 


Torstai 

klo 15-16 Kisapuisto, kenttä 2

  • Oksanen
  • Oksanen

klo 16-17 Kisapuisto, kenttä 2

  • Viljanen O
  • Lindeman
  • Kotilainen

klo 17-18 Kisapuisto, kenttä 1

  • Sulkanen
  • Sinkkonen
  • Tynninen
  • Viikilä

Perjantai 

klo 15-16, Kisapuisto kenttä 1

  • Helo
  • Ifill
  • Heinonen O
  • Kalilainen A

klo 16-17, Kisapuisto kenttä 1

  • Järvinen
  • Koskela
  • Kotro

klo 17-18 Kisapuisto, kenttä 1

  • Hyppönen
  • Grönlund
  • Niemi
  • Kasper

 


Lauantai 

klo 08-09 Kisapuisto

  • Senioritennis

 

klo 09-10 Kisapuisto 

  • Senioritennis

 

klo 10-11 Kisapuisto, kenttä 4

  • Karppinen
  • Immonen
  • Holkeri

klo 11-12 Kisapuisto, kenttä 4

  • Bono
  • Mäkelä 
  • Lehti OP

klo 12-13 Kisapuisto, kenttä 4

  • Kutilainen
  • Smith
  • Helo
  • Ifill

klo 13-14 Kisapuisto, kenttä 4

  • Viljanen O
  • Halme MH
  • Paloniitty
  • Kallio

 


Sunnunta

klo 11-12 Kisapuisto, kenttä 2

  • Lehti OP
  • Mäkelä 
  • Väinämö O

klo 12-13 Kisapuisto, kenttä 2

  • Lindeman
  • Kotilainen
  • Karilahti
  • Lekander

klo 13-14 Kisapuisto, kenttä 2

  • Kallio
  • Viljanen O
  • Paloniitty
  • Halme HM

klo 14-15 Kisapuisto, kenttä 2

  • Sinkkonen
  • Grönlund
  • Pelli

klo 15-16 Kisapuisto, kenttä 2

  • Lehtinen
  • Järvinen
  • Artima

klo 16-17 Kisapuisto, kenttä 4

  • Karjalainen
  • Karjalainen

klo 17-18 Heinlammintie, kenttä 1

  • Sarjatennis

klo 17-18 Kisapuisto

  • Senioritennis

klo 18-19 Kisapuisto

  • Senioritennis