Kevätkauden valmennusryhmät

Päivitetty 17.1

Harjoitukset pidetään ajalla 7.1 - 12.5. Kesto 18 vkoa.

Maanantai 

klo 17-18 Heinlammintie, kenttä nro 3

  • Järvinen
  • Suhonen
  • Huotari
  • vapaa paikka

klo 18-19 Heinlammintie, kenttä nro 3

  • Huotari
  • Hyppönen
  • Turtiainen
  • vapaa paikka

klo 18-19 Kisapuisto, kenttä nro 2

  • Vorne
  • Bono
  • Karjalainen S
  • vapaa paikka

klo 19-20 Heinlammintie, kenttä nro 3

  • Rantahalme
  • Viljanen
  • Niemi
  • Plotnikov

 

 


Tiistai 

klo 17-18 Heinlammintie 64, kenttä nro 2

  • Lahden Kortteliliigan tennisjoukkueen harjoitustunti/Easy Errors


klo 19-20 Heinlammintie, kenttä nro 3

  • Plotnikov
  • Vaattovaara
  • Ilves
  • Sinkkonen

klo 20-21 Heinlammintie, kenttä nro 3.

  • Rajala
  • Sinkkonen
  • Ilonen
  • vapaa paikka

klo 21-22 Kisapuisto, kenttä 2

  • Heinonen
  • Karlson
  • Hovivuori
  • Phan

 


Keskiviikko

klo 15-16 Kisapuisto, kenttä 2, juniorit

  • Parviainen
  • Parviainen
  • Väinämö O
  • vapaa paikka

klo 16-17 Heinlammintie, kenttä 3

  • Sarjatennis

klo 17-18 Heinlammintie, kenttä 3

  • Huotari
  • Närhi
  • Kasper
  • Mäkelä L

klo 18-19 Heinlammintie, kenttä nro 3.

  • Sipilä
  • Sipilä
  • Holkeri
  • Heikinheimo

 


Torstai 

klo 15-16 Kisapuisto, kenttä 2

  • Oksanen
  • Oksanen

klo 16-17 Kisapuisto, kenttä 2

  • Viljanen O
  • Halme HM
  • Kallio

klo 17-18 Kisapuisto, kenttä 1

  • Sulkanen
  • Viikilä
  • Tynninen
  • vapaa paikka

 


Perjantai 

klo 15-16 Kisapuisto, kenttä 1

  • Helo
  • Ifill
  • Heinonen
  • Kalilainen

klo 16-17 Kisapuisto, kenttä 1

  • Koskela
  • Kotro
  • Pelli
  • vapaa paikka

klo 17-18 Kisapuisto, kenttä 1

  • Hyppönen
  • Grönlund
  • Niemi
  • Kasper

 


Lauantai 

klo 08-09 Kisapuisto

  • Senioritennis

klo 09-10 Kisapuisto 

  • Senioritennis

klo 10-11 Kisapuisto, kenttä 4

  • Karppinen
  • Immonen
  • Holkeri
  • Järvinen

klo 11-12 Kisapuisto, kenttä 4

  • Väinämö O
  • Lehti OP
  • Bono

klo 12-13 Kisapuisto, kenttä 4

  • Kutilainen
  • Smith
  • Helo
  • Ifill

klo 13-14 Kisapuisto, kenttä 4

  • Halme HM
  • Kallio

 

 


Sunnuntai 

klo 11-12 Kisapuisto, kenttä 2

  • Mäkelä
  • Väinämö O
  • Lehti OP

klo 12-13 Kisapuisto, kenttä 2

  • Lindeman
  • Karilahti

klo 13-14 Kisapuisto, kenttä 2

  • Kallio
  • Halme HM
  • Viljanen O

klo 14-15 Kisapuisto, kenttä 2

  • Sinkkonen
  • Grönlund
  • Termonen
  • vapaa paikka

klo 15-16 Kisapuisto, kenttä 2

  • Järvinen
  • Artima
  • Lehtinen
  • vapaa paikka

klo 16-17 Kisapuisto, kenttä 4

  • Mäkelä D
  • Karjalainen A

klo 17-18 Heinlammintie, kenttä 1. Yksityistunti/ Sarjatennis

klo 17-18 Kisapuisto

  • Senioritennis

klo 18-19 Kisapuisto

  • Senioritennis