Kevätkauden valmennusryhmät (päivitetty 21.3.2024 klo 10:00)

Kevätkauden harjoitukset pidetään ajalla 1.1.2024 – 2.6.2024. Kesto 22 viikkoa.

Maanantai 16-17 Kispi-areena 1 juniorit (2006-2009)

Hakkarainen

Kerola

Liukkonen L.

Halme L.

Maanantai 17-18:30 Janus-areena 3 T3

Törö

Ilmavirta

Sokeila

Miettinen E.

Maanantai 18-19 Kispi-areena 2 juniorit (2008-1010, vihreäpistepallot)

Jalkanen

Grauberg K.

Kultanen

Nikander

Maanantai 18:30-20:00 Janus-areena 3 T3

Silventoinen

Gilmartin

Niemi

Koivulehto

Tiistai 15-17 Kispi-areena 1 kilpajuniorit

Mattila

Saarivirta

Ritvanen E.

Ritvanen M.

Tiistai 16-17 Janus-areena 3 T3

Heikinheimo

Turtiainen

Kilpeläinen

Heino

Tiistai 17-18 Janus-areena 3 T3

Oittinen

Kuivasensaari

Ryytty J.

Juden

Tiistai 18-19 Janus-areena 3 T2

Härmälä

Koivunen

Miettinen J.

Laaksonen

Tiistai 19-20 Janus-areena 3 T1 (vihreäpistepallot)

Reponen

Tuhkanen

Hiitiö

Kalmet

Tiistai 20-21 Janus-areena 3 TA (vihreäpistepallot)

Etelä H.

Vesterisen

Virtanen

Halme S.

Keskiviikko 17-18 Janus-areena 3 T2

Liukkonen L.

Malkowa

Relander

Sarkola

Keskiviikko 18-19 Janus-areena 3 T3

Vaattovaara

Heinonen M.

Kasper

Siimestö

Torstai 16-18 Janus-areena 4 kilpajuniorit

Saarivirta

Ritvanen M.

Ritvanen E.

Torstai 16-17 Kispi-areena 2 juniorit (2008-2010)

Relander

Andelin

Halme L.

Kultanen

Torstai 17-18 Kispi-areena 1 juniorit (2006-2009, vihreäpistepallot)

Grauberg M.

Seisler

Niukkanen

Illaru

Torstai 18-19 Janus-areena 4 T3

Halme J.

Ryytty Vi.

Sokeila

Sinkkonen

Torstai 19-20 Janus-areena 4 TA

Heino

Honkaharju

Ursin

Halme S.

Torstai 20-21 Janus-areena 4 T2-T3

Savolainen

Rajala

Lahtinen

Laukkanen

Perjantai 15-16 Kispi-areena 1 juniorit (2011-2014, vihreäpistepallot)

Nusser H.

Nusser E.

Dmitrieva

Nikander

Perjantai 16-17 Kispi-areena 1 juniorit (2014-2015, oranssit ja vihreäpistepallot)

Ryytty Ve.

Sulkanen

Pikkarainen

Mäki-Rekola E.

Lauantai 10-11 Kispi-areena 4 T3

Karppinen

Arik

Heinonen O.

Plotnikov

Lauantai 11-12 Kispi-areena 4 T2

Heinonen Ma.

Toivari

Rauhala

Hintsanen

Lauantai 12-13 Kispi-areena 4 T2

Niiranen M.

Niiranen P.

Tran

Vuong

Lauantai 13-14 Kispi-areena 4 TA

Stenberg

Liukkonen M.

Puhakka

Vapaa

Lauantai 14-15 Kispi-areena 1 T3

Malava

Degerman

Järveläinen

Hertsi

Lauantai 15-16 Kispi-areena 1

Sunnuntai 12-13 Kispi-areena 2 juniorit (2017-2012, oranssit vihreäpistepallot)

Mikkola E.

Mikkola H.

Mikkola V.

Laine

Dmitrieva

Sunnuntai 13-14 Kispi-areena 2 juniorit (2014-2019, oranssit ja vihreäpistepallot)

Shustikov

Erm

Sivenius

Skinnari

Nummela

Kainulainen

Mäki-Rekola

Sunnuntai 14-15 Kispi-areena 2 juniorit (2010-2012, vihreäpistepallot)

Joentakanen

Markkanen

Tikkanen

Illaru

Sunnuntai 15-16 Kispi-areena 2 juniorit (2010-2011, vihreäpistepallot)

Rissanen

Uusikylä

Nikkanen

Toivonen

Sunnuntai 16-17 Kispi-areena 4 juniorit (2011-2012, vihreäpistepallot)

Kiviniemi

Nurminen

Pikkarainen

Sulkanen